Rádi bychom Vás všechny pozvali na letní soustředění školy Taekwon-Do ITF Strančice, které se koná 13.07.2020 v Borotíně.

Poslední instrukce před týdenním soustředěním 2020 , BEZINFEKČNOST

Informace

PLATBY- NA ZÁKLADĚ FAKTURY

Účastníkům soustředění budou vystaveny a zaslány faktury na emailové adresy. Faktury Vám přišly, prosíme Vás o uhrazení tak, aby byla zkontrolovatelná úhrada do pátku 10.července. Děkujeme Vám!

Na soustředění se odjíždí v pondělí 13.7.2020 v 8:15-8:30 a sraz je před sokolovnou Strančice v 8:00hod.

Co se týká dopravy, stejně jako na předchozí soustředění bychom rádi, abyste si odvoz dohodli individuálně s řidiči, tzn. ideálně domluvit si odvoz na následujících 3 trénincích. Důvodem je beztak domluva mnohých z vás mezi sebou a samozřejmě, při tak velkém počtu účastníků a řidičů, nejsme schopni zajistit odvoz všech a přebírat zodpovědnost při přerozdělování Vašich dítek do aut. Děkujeme za pomoc a pochopení! Cesta zpět bude jednodušší, na víkend přijedou cvičit i rodiče taekwondisté, kteří pomůžou při odvozu zpět před sokolovnu.

Pokud jsou tací, kteří volí individuální dopravu na místo, 1. trénink je v 10 hod a prosím, informujte mě o tom do soboty 11.července! Děkuji!

NUTNÉ DOKLADY:

 1. vyplněná přihláška
 2. kopie průkazu zdravotní pojišťovny - karty pojištěnce (pokud jste s námi byli v únoru na soustředění a je stále platná, nemusíte nosit)
 3. Zdravotní způsobilost - PLATNÉ LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ (platnost je na 2roky, což je uvedeno na formuláři. Pokud jste odevzdali při jiné příležitosti nám trenérům a je platné, nemusíte nosit, bereme potvrzení s sebou)
 4. BEZINFEKČNOST (FORMULÁŘ KHS JSME VÁM POSLÁLI PŘÍLOHOU EMAILU. FORMULÁŘ MUSÍ BÝT ŘÁDNĚ VYPLNĚNA ODEVZDÁN V DEN ODJEZDU TRENÉROVI. TÝKÁ SE DĚTÍ I DOSPĚLÝCH, kteří přijedou na víkend!

Odkazy na jednotlivé dokumenty:

 1. Kompletní informace o soustředění najdete v propozicích
 2. Přihláška
 3. Bezinfekčnost - dospělí
 4. Bezinfekčnost - děti
 5. Zdravotní způsobilost

Odkazy na vzory zde:

Kromě všech věcí, které máte v propozicích (znovu viz. příloha), prosím přibalte:

 • 2x ROUŠKA
 • sluneční brýle, opalovací krém , plavky, čepice, pláštěnka
 • papír a tužku na poznámky z tréninků (pastelky atd.)
 • boty na ven 2x, přezuvky, baterka (příp. čelovka)
 • prosíme, dětem kapesné cca 200Kč

Individuálně – léky-předají se s návodem (papírek se jménem) trenérům Petře nebo Tomášovi před odjezdem před sokolovnou, nebo pak na místě při předání dítěte.

Prosím, s taškou předat před odjezdem u dětí autosedačky/ podsedáky!

Informace pro řidiče

Pokud máte navigace, zde je adresa: Borotín 146, 391 35 Borotín (Sportovní hala Borotín).

Nebo se příp. koukněte na cestu zde. Cesta je dlouhá 60km, trvá cca 1hodinu.

A/ přes dálnici: ze Strančic na Všechromy, sjet na Benešov, pak již NENAJÍŽDĚT na dálnici na Tábor! Pokračovat směr Sudoměřice. Ze Sudoměřic pak doprava na Borotín - odkaz na mapu

B/ mimo úseky dálnice: přes Mnichovice na Benešov, Votice, Miličín do Sudoměřic. Ze Sudoměřic pak doprava na Borotín - odkaz na mapu

Pokud budete mít dotazy ještě před odjezdem, prosím, volejte:

 • 604 344 604 (Petra),
 • 723 173 591 (Tomáš)

Po celou dobu soustředění ohl. čehokoliv prosím kontaktujte pouze Petru nebo Tomáše, kteří letní soustředění za školu Taekwon-Do ITF Strančice zajišťují.

Děkujeme!

Vaši trenéři


Datum konání

13.07.2020 08:30 — 19.07.2020 18:30

Štítky