Rádi bychom Vás touto cestou informovali o nových členských kartách. Každý dostane po odevzdání přihlášky svou členskou kartu, která bude sloužit jako doklad o jeho členství ve škole Taekwon-Do ITF Strančice.

Členská karta je oboustranná, kdy přední strana na sobě nese tyto údaje:

  • jméno a příjmení člena
  • unikátní identifikátor (ID) člena, který slouží jako variabilní symbol (VS) pro placení prostřednictvím bankovního převodu
  • osobní heslo (PIN), které bude dobudoucna sloužit pro přihlášení na stránkách školy a nebo k ověření člena v rámci elektronické komunikace (např. online přihlášení na závody či zkoušky apod.)
  • QR kód (v levém horním rohu), který slouží pro rýchlý přístup ke kontaktním údajům školy a všech jejich zástupců prostřednictvím mobilního telefonu.

a zadní strana nese tyto údaje:

  • období září až červen,
  • ČNUT a Sokol,

které slouží k přehledu o stavu úhrad členských příspěvků ve škole, v Sokole a v ČNUT. Tento stav je vždy aktualizován hospodářem na tréninku. Tj. každý člen je povinen si průběžně nechat doplnit do své členské karty známky dle svých uhrazených plateb. Hospodář bude mít vždy aktuální přehled úhrad k danému dni. Tento krok slouží pro Vás jako zpětná kontrola stavu úhrad a pro nás k záloze informací o úhradách každého člena pro případ, kdyby došlo k odcizení či ztrátě dokladů o provedených hotovostních platbách. Pro platby bankovním převodem je záloha samotný výpis z bankovního účtu.

Období, než-li nový člen, případně člen, který kartu ztratil, může trvat i několik týdnů. Je to z důvodů, jelikož karty jsou zadávány do tisku externí firmě. Kdy větší objem karet je pro školu levnější a to i z pohledu poštovného. Proto vždy čekáme, až bude potřeba více karet, než-li dojde k odeslání objednávky.

Pevně doufáme, že tyto kroky povedou k rychlejšímu, pohodlnějšímu a kvalitnějšímu procesu řešení plateb v rámci školy.


Zveřejněno

20.01.2013

Štítky